Home > دانشگاه
Viewed 43 times 4 Answers
0

کلی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید، من ارشد معماری دارم، خواستم بپرسم به جز عمران و شهرسازی چه رشته هایی مرتبط با من هست که بتونم اقدام کنم تمام مدارکم امادست اما میخام بدونم چه رشته هایی رو میتونم اقدام کنم؟ ممنون

2021-09-18 16:47:00 Vancouver دانشگاه #خواستم بپرسم
4 Reply

بهتر اینه تو‌فیلد خودتون اپلای کنید ، منطقی تر به نظر میاد و شانس بیشتر میشه بعد که اومدید تغییر بدید . نه اینکه نشه ولی خوب مرتبط بهتره …… من عمرانیم ، زیاد به چشمم نخورد چیزای جدید . مثلا قیلد انرژی هم میشه برید . یا محیط زیست . طراحی داخلی . کانستراکشن منیجمنت . اینارو میدونم

2021-09-19 14:56:00

ممنونم ازتون من خودم فعلا در رابطه با محیط زیست و پایداری و برنامه ریزی شهری منطقه ای سرچ کردم اما بعضی دانشگاهها جواب قطعی نمیدن که ایا با بکگراند معماری پذیرش میکنن یا نه

2021-09-19 14:58:00

منم دقیقا میخوام همین رشته هایی که فرمودید رو اپلای کنم ولی رشته م برنامه ریزی اجتماعیه و به افیسر های چندتا دانشگاه ایمیل زدم گفتن که شما هر رشته ای میتونی باشی و گفته بود حتما باید سوپر وایزر پیدا کنی. پس اگر فکر میکنید مرتبط هستید با این رشته هایی که فرمودید ، استادهارو پیداکنید ببینید کدوم بیشتر به شما میخوره مثلا من علوم اجتماعیم طراحی شهری بهم نمیخوره کلا نرفتم سمتش اما برنامه ریزی شهری یه چندتا دیدم از اساتید که نوشته بود موضوعات اجتماعی و جنسیت و...

2021-09-20 02:53:00

ممنونم متاسفانه گاهی فقط یه استاد هستش که حوزه تحقیقاتیش به من نزدیکه که تا الان جوابی ندادن

2021-09-20 11:48:00

QAmon

Similar Question:

#خواستم بپرسم
Ask a Question